ЧИКАГО БЛЕКХОУКС – Аризона Койотис 3:1
(0:0, 0:0, 3:1)
* Кори Крофърд направи 31 спасявания, а Артьом Анисимов вкара победния гол за Чикаго. Томи Уингълс и Ник Шмалц също се разписаха за втория пореден успех на Блекхоукс. Патрик Кейн се отличи с две асистенции и вече има 781 точки в НХЛ, с което се изравни с Дъг Уилсън на петото място в клубната история. Антони Дюклер беше точен за Аризона, а Скот Уеджууд отрази 34 удара към вратата на „койотите“.

СЕЙНТ ЛУИС БЛУС – Бъфало Сейбърс 3:2 след прод.
(1:0, 1:0, 0:2, 1:0)
* Владимир Тарасенко се разписа 35 секунди преди края на продължението и донесе на Сейнт Луис победата над Бъфало. Брейдън Шен и Пол Щастни също бяха точни за „блусарите“. Джоел Едмундсон направи две асистенции, а Джей Алън завърши с 22 спасявания. Това беше десета победа за Сейнт Луис над Бъфало в последните 11 мача между двата отбора. Евън Родригес вкара два гола за „сабите“ в третия си мач за сезона, а Робин Лехнер отрази 42 удара. За Сейбърс това беше шеста загуба в последните седем мача.

ТОРОНТО МЕЙПЪЛ ЛИЙФС – Едмънтън Ойлърс 1:0
(1:0, 0:0, 0:0)
* Кърлис Макелхини блесна с 41 спасявания за първи си мач през сезона без допуснат гол и общо шести в кариерата му. Зак Хаймън вкара единствения гол в 34-ата секунда на мача и донесе победата на Торонто. Лоран Бросоа завърши с 22 спасявания за Едмънтън.

Сан Хосе Шаркс – МИНЕСОТА УАЙЛД 3:4 след прод.
(0:2, 1:1, 2:0, 0:1)
* Нино Нидерайтер вкара 94 секунди преди края на продължението, за да донесе победата на „диваците“, които в редовното време изтърваха аванс от три гола. Ерик Стаал се разписа два пъти за Минесота, а едно попадение добави Раян Мърфи. Алекс Сталък направи 31 спасявания. Така Уайлд записа четвърта поредна победа над „акулите“. Брент Бърнс реализира два гола за Сах Хосе, а Томаш Хертъл прати мача в продължение след изравнителното си попадение за 3:3 пет минути преди края на редовното време. Мартин Джоунс отрази 20 удара към вратата на Шаркс.