Депортиво (Ла Коруня) и Бетис завършиха 1:1 в отложен мач от испанската Примера дивисион. Гостите могат повече да съжаляват за пропуснатата победа, защото водеха в резултата секунди преди края.

Пред 21 450 души на „Риасор” в един нервен мач гостите поведоха в 70-ата минута. Селсо Борхес изби с глава центриране от корнер пред собствената врата на крака на десния бек на Бетис Кристиано Пичини, който стреля. Борхес се хвърли срещу него на шпагат, но топката се отклони в него и спря в мрежата – 0:1.

Дузпа в 93-ата минута обаче спаси Депортиво. Селсо Борхес се реваншира с точен удар в средата на вратата, за да спаси поне точка за тима си – 1:1.

Депортиво дръпна с пет точки пред опасната зона и е 17-и с 24 т. Бетис има 28 на 14-а позиция.

ВСИЧКО ЗА ИСПАНСКАТА ПРИМЕРА ДИВИСИОН - ТУК!