Българският национал Мартин Петров за пореден път демонстрира отлична форма, след като успя да донесе победата на новия си тим Болтън с 2:0 над шотландския Сейнт Джонстън. Контролата се игра в Пърт пред 2076 зрители.

Марто игра цял мач за тима на Оуен Койл и вкара първия гол за победата с 2:0 над шотландския Сейнт Джонстън. През цялото време българинът създаваше проблеми за бранителите на съперника, като изпусна още няколко изгодни положения пред вратата им.

Петров се разписа в 77-ата минута с мощен изстрел с левия крак след подаване на Роби Блейк. Пет минути по-късно шведският нападател Йохан Елмандер вкара второто попадение за Болтън и оформи крайното 2:0.

Уондърърс започна мача в схема 4-4-1-1, като Петров действа на позицията точно зад централния нападател Кевин Дейвис. /БЛИЦ