Българският защитник Радослав Димитров игра цял мач за Сепси при победата на румънците с 3:1 над Олимпия (Любляна) във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите.

Кошмарът на Левски откри резултата още в 4-ата минута с гол на Свит Сешлар. В добавеното време Мариус Стефанеску пропусна дузпа, но след това се реваншира за пропуска си, изравнявайки резултата - 1:1.

В 66-ата минута Олимпия остана с човек по-малко, след като голмайсторът Сешлар получи червен картон.

Александру Тудорие обаче също не успя да се разпише от дузпа в 67-ата минута. Шест минути преди края на мача Николае Паун даде аванс на Сепси, а автогол в добавеното време на Матео Краматич оформи крайното 3:1 за Ради Димитров и компания.