Бразилия продължи да гази в световните квалификации, въпреки че отдавна се класира за финалите в Катар. „Селесао“ попиля Чили с 4:0 на "Маракана" и вече 33 мача поред не познава загубата в пресявките за Мондиал.

Завърналият се в националния отбор за първи път от ноември насам Неймар вкара от дузпа първия гол в 44-ата минута. Така най-голямата звезда на тима вече има 71 гола за Бразилия, доближавайки се на 6 от рекорда на Пеле.

60 секунди по-късно Бразилия цапардоса чилийците с втори гол. Заби го Винисиус Жуниор след пас на Антони.

В 70-ата минута се стигна до втора дузпа в полза на “селесао”, отсъдена за нарушение на вратаря на Чили срещу Антони. Фелипе Коутиньо я превърна гол - 3:0. В добавеното време асът на Евертън Ричарлисон с шут от наказателното поле оформи крайното 4:0.