Френският национален отбор по футбол загря с победа за контролата с България във вторник от 22:10 часа наше време в Париж.

"Петлите" победиха Уелс с 3:0 у дома в Ница, като съперникът остана с човек по-малко още в 26-ата минута заради игра с ръка на Неко Уилямс в наказателното поле.

Върнатият в тима след грандиозен скандал за изнудване Карим Бензема пропусна да открие резултата от дузпа, но това стори Килиан Мбапе в 35-ата минута (1:0). До края на полувремето Мбапе пропусна още веднъж от удобна позиция в 41-ата минута.

Winbet - най-голямото разнообразие от пазари! (18+)

Малко след почивката Франция стигна до втори гол. Гризман и Мбапе разиграха, а нападателят на Барселона удвои с удар от границата на наказателното поле (2:0).

До края на мача Бензема пропусна да вкара на три пъти, но това стори Усман Дембеле, разписал се за крайното 3:0 в 79-ата минута.