Димитър Иванков и Бурсаспор продължават със страхотното си представяне в първенството. Отборът победи с 2:0 като гост Касъмпаша в отложен мач.

Иванков бе титуляр на вратата на Бурса и остана на терена през целия мач, като запази мрежата си „суха”. Баталиа откри за гостите в 11-ата минута, а в края на първото полувреме Йълдърим оформи крайното 2:0.

Така Бурса вече има реален шанс да заеме първото място в класирането и да задмине лидера Галатасарай. В момента отборът на Иванков е втори с 49 точки, на една зад „сараите”. Бурса обаче има и мач по-малко, след като двубоят от 23-ия кръг срещу Диарбекир бе прекратен заради феновете на домакините.

Зад Иванков и компания са грандовете Фенербахче с 48, Бешикташ с 45, както и Кайзериспор с 43 точки./БЛИЦ