ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 1 И СПЕЧЕЛИ НАГРАДИ ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Аржентинската футболна звезда Лионел Меси изправи на нокти всички в американския си тим Интер Маями при победата с 4:0 над ФК Торонто от първенството на САЩ.

Меси поиска смяна в 37-ата минута и отстъпи мястото си на Робърт Тейлър. Той остана известно време на скамейката, след което напусна стадиона. Контузията не изглежда сериозна и най-вероятно става дума за мускулно разтежение.

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

Припомняме, че Меси не игра в последните срещи на клубния си тим, както и за Аржентина, като треньорите му подчертаха, че не е контузен.

Интер Маями поведе в самия край на полувремето с попадение на Факундо Фариас. В 54-ата минута Тейлър удвои след асистенция на Ноа Алън, а друга резерва - Бенджамин Кремаски, направи резултата класически в 73-ата минута. Разгрома оформи Робърт Тейлър в 87-ата минута.

За ФК Торонто играха бившите италиански национали Лоренцо Инсиние и Федерико Бернардески. Канадският тим е в изключително слаба форма и се намира на последното 15-о място в Източната конференция с 22 точки.

Следащият мач на Интер Маями е гостуване на Орландо Сити на 25 септември.