ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Голямата звезда на Ал Насър Кристиано Роналдо изпревари Лионел Меси по брой голове, в които не влизат попаденията им от дузпи. 39-годишният португалец откри резултата в 17-ата минута на мача срещу Ал Фатех при подновяването на шампионата на Саудитска Арабия. Роналдо и компания спечелиха с 2:1.

Салем Ал Найди изравни след половин час игра, а Отавио отбеляза победния гол за Ал Насър в 72-ата минута.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

За Роналдо това беше попадение 714 в кариерата му, като се изключат дузпите. Звездата на Интер (Маями) Лионел Меси пък има 713 отбелязани гола без изстрелите от 11-ия метър.

В статистиката влизат не само мачовете на клубно ниво, а и тези за националния отбор.

След победата Ал Насър събра 49 точки и изостава с 4 зад лидера Ал Хилал, който е и с мач по-малко.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!