Лацио надви Верона с 2:1  в среща от четвъртия кръг на италианската Серия А.

И трите гола паднаха преди почивката. В 5-ата минута Булае Диа откри резултата след асистенция на Дзакани. Само 120 секунди по-късно обаче Тенгстед проби през центъра, излезе очи в очи с вратаря Проведел и го преодоля за 1:1.

В 20-ата минута пак Дзакани влезе в ролята на асистент, а Кастейянос прати топката в мрежата зад Лоренцо Монтипо и отбеляза третото си попадение през кампанията за крайното 2:1.

Удинезе се наложи над Парма с 3:2 след обрат от 0:2 като гост. Така "фриуланите" оглавиха временното класиране с 10 точки.

Иначе всичко започна перфектно за Парма, който поведе с 2:0. Разписаха се Енрико Дел Прато (2) и Анж-Йоан Бони (43). Секунди преди почивката гредата спаси домакините след шут на Лоренцо Лука.

Именно той все пак намали в 49-ата минута.
 Славата обаче открадна Флориан Товен. Той изравни резултата (68), а в 77-ата минута беше точен за пълния обрат - 2:3!

Домакините останаха с човек по-малко в 73-ата минута. Влезлият като резерва в началото на второто полувреме Мандела Кейта получи втори жълт и съответно червен картон.