Срещата между Сент Етиен и Олимпик (Лион) от 12-ия кръг на френската Лига 1 бе прекратена в 84-ата минута при резултат 0:5. Набил Фекир провокира феновете на домакините след втория си гол в мача и те нахлуха на терена, а това доведе и до спирането на мача.

Мемфис Депай (10) след пас на Аоуар и Набил Фекир (25) след подаване на Бертранд Траоре дадоха сериозна преднина на марсилци още през първата част.

Почти веднага след почивката в 47-ата минута Лакроа от домакините получи директен червен картон. С човек повече на терена „хлапетата” довършиха „зелените” с попадения  на Мариано Диас (58), Бертранд Траоре (65) и отново Набил Фекир (84), който с втория си гол в мача оформи и крайния резултат.

След петия гол фенове на домакините нахлуха на терена и прекратиха срещата, провокирани от Набил Фекир, който съблече фланелката си и я развя пред привържениците.