ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Ливърпул спечели с 3:1 гостуването си на Астън Вила от 17-ия кръг на Висшата лига и прекъсна полета на бирмингамци, които спечелиха първите си два мача под ръководството на Унай Емери, заменил на поста клубната легенда на "мърсисайдци" Стивън Джерард.

В петата минута Мохамед Салах откри резултата, а в 37-ата Върджил ван Дайк удвои. Нападателят Дарвин Нунес на няколко пъти пропусна изгодни положения, а в 59-ата минута Оли Уоткинс намали изоставането на Астън Вила.

Winbet - на един клик разстояниe! (18+)

В 81-ата талантът Стефан Байчетич подпечата победата на Ливърпул, разписвайки се за 1:3. За 18-годишния испански защитник това е дебютен гол във Висшата лига.

След победата тимът на Юрген Клоп събра 25 точки и е шести във временното класиране. Петият Манчестър Юнайтед има 26, но и мач по-малко. Астън Вила е на 12-ото място с 18 точки.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В АНГЛИЙСКАТА ВИСША ЛИГА - ТУК!