Монца и Торино завършиха 1:1 в мач от 12-ия кръг на италианската Серия "А".

След нулево равенство през първата част, гостите поведоха в 55-ата минута, когато Дуван Сапата пусна към Иван Илич, който се озова непокрит в наказателното поле и вкара в мрежата на Микеле Ди Грегорио за 0:1.

Само две минути по-късно домакините можеха да изравнят. Андреа Колпани стреля, но стражът на Торино се справи със задачата и спаси. В 65-ата минута все пак Андреа Колпани вкара за 1:1.

В 80-ата минута Иван Илич стреля от границата на наказателното поле, но Микеле Ди Грегорио реагира превъзходно и спаси. Топката се върна в полето и попадна у Арналдо Санабрия, който преодоля съперник, но отправи удара си на сантиметри от гредата.

След равенството Монца е на девета позиция със 17 точки. "Биковете" заемат 11-о място с точка по-малко.

РЕЗУЛТАТИ И ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ В ИТАЛИАНСКАТА СЕРИЯ "А" - ТУК!