ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Рома надделя с 2:1 като гост на Емполи в последен мач от шестия кръг на Серия "А". След две поредни поражения „вълците“ се върнаха към победите, но не им беше никак лесно да стигнат до трите точки.

Само преди дни тимът на Жозе Моуриньо загуби с 1:2 от Лудогорец в Разград, но сега голове на Пауло Дибала в 17-ата минута и на Тами Ейбрахам в 71-ата го върнаха на победния път.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

Лоренцо Пелегрини пропусна дузпа в 80-ата минута, а Филипо Бандинели беше точен за Емполи в 43-ата.

В края домакините останаха с човек по-малко след червения картон на Жан-Даниел Акпа Акпро и това улесни римляните.

Припомняме, че преди загубата в Разград от груповата фаза на Лига Европа, "вълците" инкасираха тежко поражение с 0:4 от Удинезе в Серия "А".

След успеха тази вечер Рома събра 13 точки и се изкачи на петото място, докато Емполи е на две точки над зоната на изпадащите и заема 16-ото място.

В четвъртък "вълците" приемат ХИК Хелзинки в преследване на първа победа в групите на Лига Европа този сезон.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В ИТАЛИАНСКАТА СЕРИЯ "А" - ТУК!