Българският национален вратар Николай Михайлов бе титуляр за Твенте при равенството 1:1 в гостуването на Хераклес в среща от 13-ия кръг на холандската Ередивизи.

След нулево първо полувреме гостите от Енсхеде поведоха в 50-ата минута, когато Ола Джон центрира отляво и капитанът Петер Висгерхоф матира вратаря на домакините Пасвеер за 0:1. До края на мача домакините направиха всички възможно да стигнат до равенството и го направиха в последната 90-а минута. Тогава Лерин Дуарте получи чудесен пас от Вейнович и вкара за крайното 1:1. С подялбата на точките Твенте запази третото си място във временното класиране с актив от 26 пункта и изостава на 5 от лидера АЗ Алкмаар. Хераклес е на девета позиция с 16 точки.

В други срещи от този кръг НЕК Ниймеген падна у дома от Рода с 1:2, а Хееренвеен и Валвийк не испяха да се победят и разделиха точките след 1:1.