Новакът в Серия А Комо изпусна първа победа от началото на сезона. Футболистите на испанската легенда Сеск Фабрегас завършиха 2:2 като домакини с хита от миналия шампионат Болоня в мач от 4-ия кръг.

Двубоят започна по най-добрия начин за Комо, който поведе в резултата в 5-ата минута благодарение на автогол на Казале.

8 минути след началото на второто полувреме домакините стигнаха до втори гол, след като Кутроне се разписа във вратата на гостите.

В 76-ата Кастро намали преднината на Комо, а в първата минута на добавените девет Илинг вкара за 2:2.

До края нови голове не паднаха и двата отбора поделиха точките.

Така в класирането Болоня се изкачи до 14-ата позиция с 3 точки и все още без победа от началото на сезона, докато новака в елита Комо също чака този момент и е 19-и с 2 пункта.