Българският национал Мартин Петров продължава със силното си представяне в предсезонното турне на Болтън в Съединените щати. Врачанинът се отчете с асистенция при победата с 2:0 над Хюстън Динамо, като удари и греда. В началото на седмицата българинът записа гол и асистенция за успеха с 3:1 над Орландо Сити.

Болтън откри резултата н 32-ата минута, когато Кевин Дейвис с глава подаде на Иван Класнич. Хърватинът се пребори за позиция с Робинсън и от воле прати топката в мрежата. Английският тим удвои аванса си в 58-ата минута. Мартин Петров проби отляво, заобиколи вратаря Тайлър Дерик и центрира към Дейвис, който засече топката на близката греда.

Хюстън Динамо имаше шанс да намали изоставането си в 77-ата минута, но ударът на Дани Крус бе париран от Юси Яскелайнен. Минута по-късно попадение на Джейсън Гари бе отменено заради засада. Мартин Петров едва не се разписа в 81-ата минута, но ударът му извън наказателното поле срещна гредата./БЛИЦ