ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Борусия (Дортмунд) победи Базел с 6:0 във втората си контрола в Марбея (Испания), а герой за "жълто-черните" бе завърналият се след лечение на рак на тестисите Себастиан Алер, който вкара хеттрик за седем минути.

Роденият във Франция национал на Кот д' Ивоар  бе извън терените от лятото, премина през четири курса на химиотерапия и се подложи на две операции, а миналата седмица поднови тренировки. Алер се върна на терена преди дни  за четвърт час при победата с 5:1 над Фортуна (Дюселдорф), но тогава не успя да вкара.

Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)

Борусия започна силно мача, игран в четвъртини по 30 минути, но успя да поведе едва в 39-ата минута чрез капитана си Марко Ройс (1:0).

В четвъртата минута на добавеното време на първата част Дониел Мален удвои (2:0), а в 9-ата Джуд Белингам вкара от дузпа (3:0).

След втората четвърт "жълто-черните" продължиха да са по-активни, а в игра се появи Себастиан Алер. Той блесна между 81-ата и 88-ата минута когато вкара 3 гола, първият от които от дузпа  в 81-ата (4:0), след което заби още две попадения в 86-ата (5:0) и 88-ата (6:0).