Българският талант Радослав Кирилов вкара страхотен гол за Киево при победата с 3:1 като гост на Бреша. Мачът бе от първенството на Примавера - шампионат на дублиращите отбори в Италия.

18-годишният Кирилов в последните дни страда от възпален апендикс, но травма на един от титулярите наложи влизането му в игра в началото на втората част на днешния мач. Само след 4 минути на терена българският талант успя да порази мрежата на Бреша с перфектно изпълнение с десния крак от границата на наказателното поле.

Кирилов вече записа две участия за първия тим на Киево. Те бяха в мачове от турнира за Купата на Италия. Ради очаква много скоро да се появи в игра и в мач от Серия "А". Досега единствените българи, участвали в двубой от италианския елит са Николай Илиев, Христо Стоичков и Валери Божинов. /БЛИЦ