Ганаецът Франсис Нар, който разочарова с екипа на Левски, беше титуляр за Славия (Мозир) при победата с 2:1 над БАТЕ Борисов. Мачът бе от втория кръг на шампионата в Беларус - единственото първенство в Европа, което се играе и за момента не е прекратено заради пандемията с COVID-19.

Нар беше титуляр и остана на терена до 90-ата минута.

Исландецът Вилум Вилумсон откри резултата за БАТЕ в 10-ата минута, след което домакините стигнаха до обрата с две попадения на Никита Мелников - в 32-ата и 48-ата минути. Нар също имаше шанс да вкара за Славия, но стреля над вратата от изгодна позиция.

В друг мач от втория кръг шампионът от миналия сезон Динамо (Брест) записа победа с 1:0 като гост на Слуцк. Единственото попадение вкара Артьом Милевский в 19-ата минута.