ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Реал Мадрид се класира без проблеми за 1/8-финалите в турнира за Купата на Краля след успех с 3:1 при визитата на четвъртодивизионния Арандина.

Арда Гюлер направи дългоочаквания си дебют за Реал и имаше шанс да открие резултата в 14-ата минута. Неговият удар обаче беше отразен от Адриан Алварес. Пет минути по-късно турският талант стреля директно от пряк свободен удар. Младокът завъртя добре топката покрай стената, но тя се отби от страничния стълб.

WINBET – забавление онлайн с над 1400 слот игри! (18+)

"Кралете" надиграха домакините, въпреки че до почивката нямаше попадения. След това обаче те вдигнаха оборотите и нанизаха три гола, дело на Хоселу (54-дузпа), Браим Диас (55) и Родриго (90+1).

В третата минута от добавеното време на мача домакините стигнаха до почетен гол при първата по-сериозна опасност за вратата на Реал, пазена от Кепа Арисабалага. Начо Фернандес си вкара автогол и оформи крайното 1:3.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!