Ювентус и Аталанта завършиха при 1:1 в двубой от 12-ия кръг на италианската Серия "А".

Федерико Киеза откри за домакините в 29-ата минута след асистенция на Бентанкур, а малко преди изтичането на час игра (57') Фройлер изравни за Аталанта.

Winbet - на един клик разстояниe! (18+)

Ключовият момент дойде в 61-ата минута, когато звездата на Юве Кристиано Роналдо пропусна дузпа, насочвайки топката в долния десен ъгъл, но вратарят на гостите разкри намеренията му.

В последните минути Аталанта можеше да си тръгне с трите точки, но Алехандро Гомес не успя да преодолее Шчесни от границата на наказателното поле.

Ювентус е трети в класирането на три точки зад лидера Милан, който е с мач по-малко, докато Аталанта е на 8-ата позиция в таблицата на 9 точки от водача.

РЕЗУЛТАТИ, ГОЛМАЙСТОРИ И КЛАСИРАНЕ В ИТАЛИАНСКАТА СЕРИЯ "А"