ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Кристиано Роналдо записа тежка загуба с 0:5 в родината си Португалия. Отборът му Ал Насър (Саудитска Арабия) беше тотално надигран от Селта в Алгарве. Мачът беше неофициален дебют за новия треньор на тима от Ла Лига Рафаел Бенитес. С изразителната победа Селта спечели "Трофеу до Алгарве".

Възпитаниците на Бенитес вкараха и петте гола през второто полувреме, и то в рамките на по-малко от 20 минути. За успеха на Селта помогна и фактът, че Ал Насър остана с човек по-малко в 52-ата минута, когато Абдулалех ал Амри получи червен картон.

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

Кристиано Роналдо и Марсело Брозович започнаха титуляри. 38-годишният португалец беше заменен на полувремето, а хърватинът остана на терена до 54-ата минута.

В 57-ата Гаел Алонсо откри за Селта, след което по два гола добавиха Йорген Странд Ларсен и Мигел Родригес - до 75-ата минута.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!

RC Celta - Al-Nassr FC (5-0) | Resumen y goles | Highlights Troféu do Algarve 2023

¡Arranca la temporada del RC Celta! El partido ante Al-Nasser FC abre el Troféu do Algarve 2023 en el Estádio Algarve. #RCCelta #AlNassr #TroféuDoAlgarve

Публикувахте от RC Celta в Понеделник, 17 юли 2023 г.