ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Божидар Краев и съотборниците му в Уелингтън Финикс завършиха 1:1 при гостуването на Пърт Глори в мач от 9-ия кръг на австралийското първенство. Българинът пострада в края на срещата, когато тунизиецът Салим Келифи му влезе изключително грубо и му разкървави устата.

Краев започна титуляр и остана на терена до 92-ата минута, когато бе заменен от Алекс Ръфър.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

В Пърт домакините поведоха в 22-ата минута чрез Дейвид Джоел, но 9 минути по-късно Уелингтън изравни, като точен бе Оскар Завада.

До края Краев и съотборниците му имаха лек превес, но не успяха да стигнат до победата.

Припомняме, че бившата звезда на Левски блесна с 5 гола в 6 мача на Уелингтън Финикс. Днес обаче Краев не успя да вкара.

Както е известно, новозеландският тим се състезава в шампионата на Австралия. За гостуването в Пърт Краев и компания летяха около 5000 километра.

След равенството Уелингтън Финикс е на петото място с 11 точки, а Пърт Глори има 7 точки и е на последната 12-та позиция.