Наполи взе своето срещу Палермо като гост с 1:0 в мач от 29-ия кръг на Серия "А". По този начин "небесносините" запазиха шансовете си за Скудетото и продължават да гонят лидера Ювентус.

Неаполитанци имаха повече шансове да отбележат, но така и не съумяха да реализират положенията си.

Шансът обаче бе на тяхна страна в 22-ата минута, когато спечелиха спорна дузпа, а Игуаин не се поколеба да отбележи за крайното 0:1.

Ивайло Чочев започна като титуляр за Палермо и игра цял мач пределно нахъсано срещу гостите. Заради острата си игра, българинът получи жълт картон в 52-ата минута.

Наполи остава втори в класирането с 64 точки, на 3 от Юве.

Палермо, на Ивайло Чочев, се прибра под дъжд от освирквания, оставайки на 17-а позиция - точно над изпадащите, с 27 точки.

Резултати, програма и класиране в Италия - ТУК !!!