Селтик загуби първи точки като домакин от началото на сезона в шотландската Висша лига. „Детелините“ направиха домакинско 1:1 с Мъдъруел в среща от 7 кръг на шампионата.

Българският национал Александър Тонев, срещу когото шотландската футболна централа води разследване за обвинение в расизъм, започна като титуляр за „детелините“, но на почивката беше заменен от Крис Комънс.

Именно Комънс вкара попадението за гранда от Глазгоу, след като в 68-ата минута беше точен от дузпа. Джон Сътън беше дал аванс на гостите в 19-ата минута, а след това пропусна да удвои от чиста позиция.

След попадението на Комънс играта се пренесе изцяло в половината на Мъдъруел, но гостите успяха да удържат равенството. Селтик изостава на пет точки от лидерите в класирането Дънди Юнайтед и Инвърнес, но има и мач по-малко.