Уест Бромич и Суонзи завършиха при резултат 1:1 в среща от 24-ия кръг на Висшата лига. И двете попадения паднаха през втората част. Първи откриха гостите в 64-ата минута, когато Гилфи Сигурдсон шутира отдясно за 0:1.

Домакините се мъчиха до добавеното време. Във втората минута на продължението Саломон Рондон бе най-съобразителен след центриране от корнер и от близко разстояние оформи крайното 1:1.

Уест Бромич е 13-и в класирането с 29 точки, а Суонзи - 16-и с 26.

В друг мач от кръга Борнемут успя да обърне Кристъл Палас и спечели като гост с 2:1 в мач със 7 жълти картона. В 27-ата минута, след изпълнение на корнер, Вилфред Заха центрира в наказателното поле на гостите, където Скот Дан от близко разстояние забоде топката в горния десен ъгъл.

Марк Пукх изравни 7 минути по-късно, след като се възползва от асистенция на Чарли Даниелс. В 57-ата минута Борнемут стигна до пълен обрат, след като Беник Афобе с глава от близко разстояние оформи крайното 1:2.

Кристъл Палас е 11-и в класирането с 31 точки, а Борнемут стана 15-и с 28.