Един от най-големите таланти в българския футбол в момента - Антонио Вутов, дебютира за първия отбор на Удинезе. 17-годишният атакуващ халф беше титуляр за италианския тим, който гостува в Сплит на местния Хайдук за контролна среща. Вутов и компания загубиха с 0:3, а срещата се игра пред около 7000 зрители.

Бившият футболист на "Левски" излезе за двубоя с номер 9 на гърба и игра в предни позиции, подпомагайки нападателя Николас Лопес. В 78-ата минута Вутов отстъпи мястото си на Марко Морас.

И трите попадения в контролата паднаха през второто полувреме. Точни за бившия отбор на Красимир Балъков бяха Филип Брадарич, Франко Андриашевич и Иван Томичич.

Както е известно, тази зима "Левски" продаде Вутов на Удинезе. Талантът от Мездра е част от втория отбор на италианците, но днес получи шанс за изява, след като беше включен в групата за гостуването в Сплит.