Бившият нападател на националния отбор на Египет и Тотнъм Ахмед Мидо изпълни обещанието и обръсна главата си, след като Лестър стана шампион на Англия. „Шпорите“ бяха основният съперник на тима на Клаудио Раниери в битката за титлата.

33-годишният бивш футболист, който носи екипа на лондончани в периода 2005-07 и беше съотборник на Димитър Бербатов, в началото на сезона обяви, че ще се остриже, ако „лисиците“ финишират на първо място в Англия.

Мидо изпълни обещанието си директно в ефира на телевизия beIN Sports, където работи като анализатор на английската Висша лига.

Както е известно, тимът на Клаудио раниери спечели титлата след равенството 2:2 между Тотнъм и Челси в понеделник, а вчера Лестър получи златните си медали след победата с 3:1 над Евертън.

Сега цяла Англия чака бившия национал Гари Линекер да спази обещанието си. Бившият играч на „лисиците“ обяви преди време, че ще излезе в ефир само по долни гащи, ако Лестър стане шампион.