Зимни Отново загубихме на хокей, този път от Испания 10 Апр. 2009 23:39 | 0 коментара Отборът на България претърпя загуба от тима на Испания с 3:7 в четвъртия кръг в група "Б" на ІІ дивизия на Световното първенство по хокей на лед в "Зимния дворец на спорта" в София.
0 22781 Интервю Изповед пред БЛИЦ Live: Станах футболист чрез "Фейсбук", цепя дърва и събирам сено на село
0 22781 Интервю Изповед пред БЛИЦ Live: Станах футболист чрез "Фейсбук", цепя дърва и събирам сено на село
0 22648 Интервю Изповед пред БЛИЦ Live: Станах футболист чрез "Фейсбук", цепя дърва и събирам сено на село
16 Май 202511:45 Блиц Архив Студио „Х“: В деня, в който България вижда за първи път Наско Сираков, се случва нещо шокиращо