3 Окт. 2009 11:26 | 0 коментара
Ръководството изритало величията Петър Жеков и Димитър Якимов без да ги уведоми, дължи им по 4 заплати
3 Окт. 2009 11:03 | 0 коментара
Когато Юве постигна 0:0 с Бордо, това бе оценено като произведение на изкуството, ядосва се треньорът на Интер
3 Окт. 2009 10:46 | 0 коментара
Треньорът Стевенс изненадан от успехите на тима
3 Окт. 2009 9:44 | 0 коментара
Марк Уебър катастрофира и не участва в квалификацията, Бътън тръгва седми
3 Окт. 2009 9:36 | 0 коментара
Златан Ибрахимович става на 28 години, ЦСКА бие Монако с 2:1, а Левски и Ботев печелят първите си титли
3 Окт. 2009 8:48 | 0 коментара
Капитанът на националния отбор потвърди, че е имал проблем с боса на ВИС-2 Георги Илиев
2 Окт. 2009 20:25 | 0 коментара
Линда Зечири също се класира за четвъртфиналите на сингъл
2 Окт. 2009 19:47 | 0 коментара
Жалко, че не успяхме да вкараме гол, добавя треньорът на Миньор
2 Окт. 2009 19:31 | 0 коментара
“Студентите” биха Рилски спортист в малкия финал
2 Окт. 2009 19:25 | 0 коментара
Националите до 17 години отвяха Латвия с 4:0, но това не бе достатъчно, за да продължат напред в евроквалификациите
2 Окт. 2009 19:19 | 0 коментара
Жребият е на 24 октомври в Люксембург
2 Окт. 2009 19:18 | 0 коментара
Италия завоюва златните медали, Холандия остана на второ място, а Полша на трето, българките са осми
2 Окт. 2009 19:14 | 0 коментара
Българката загуби от гъркиня с 4:6, 7:6, 2:6
2 Окт. 2009 18:57 | 0 коментара
Победителят е Мадрид или Рио де Жанейро, обявяват го по-късно
2 Окт. 2009 17:57 | 0 коментара
Нападателят няма да играе за втория отбор, но треньорът не го взе и в групата на първия състав за мача с Кьолн
2 Окт. 2009 17:50 | 0 коментара
Дидак Гонзалес донесе трите точки на най-стария столичен клуб в домакинството на Миньор
2 Окт. 2009 17:02 | 0 коментара
Мъри събира играчите в понеделник в 12,00 часа
2 Окт. 2009 16:53 | 0 коментара
Стилиян Макарски и Диана Димова изненадващо отпаднаха при смесените двойки
2 Окт. 2009 16:21 | 0 коментара
Убеден съм, че срещата ще бъде изключително тежка, заяви треньорът на Локо (Пд)
2 Окт. 2009 16:19 | 0 коментара
Дейвид смятал, че тембърът му е много висок, в Америка не разбирали звездната двойка заради английския им акцент