13 Ян. 2010 14:09 | 0 коментараКато се разхождаше с Божена не бяхме олигофрени, по-добре да не стъпва на "Тича" през май, защото ще му подготвим ад, изригнаха от фенклуба на "моряците"
13 Ян. 2010 11:43 | 0 коментараНаставникът на Барса заяви че си е взел поука от загубената с експериментален състав първа среща за купата на Краля, ще заложи на всичките си титуляри в реванша
12 Ян. 2010 15:25 | 0 коментараПодадената от Пенев молба през ноември още стои в бюрото на Димитър Борисов. Сега той ще я разпише и ще се раздели с треньора без да му плаща неустойка