8 Септ. 2010 12:53 | 0 коментара
Младият сърбин ще получи продължителен шанс за изява
8 Септ. 2010 12:18 | 0 коментара
Сейго Нарадзаки си тръгва с лед 77 мача и участия на четири световни първенство
8 Септ. 2010 11:59 | 0 коментара
Стоилов остави отбора в серия от шест мача без успех
8 Септ. 2010 11:43 | 0 коментара
Новият треньор ще изведе представителния тим на клуба в контрола срещу юношеска формация
8 Септ. 2010 11:21 | 0 коментара
Зад оттеглилия се от националния отбор нападател застават редица бизнесмени, политици, клубове и известни футболисти
8 Септ. 2010 9:40 | 0 коментара
Казах ли ви, че моето момче ще вкара гол, написа Рио Фърдинанд в социалната мрежа
8 Септ. 2010 9:22 | 0 коментара
Ние направихме така, че тези момчета, от които се срамувахме снощи да са добре, коментира героят от САЩ '94
8 Септ. 2010 9:02 | 0 коментара
Задачата на България да се класира на финалите в Полша и Украйна изглежда непосилна, пише “Скай Спортс”
8 Септ. 2010 0:50 | 0 коментара
Чезаре Прандели с убедителна победа в домакинския си дебют като национален селекционер
8 Септ. 2010 0:45 | 0 коментара
Какво да промени новия треньор? Ние сме едни и същи, просто няма как да стане, заяви националът
8 Септ. 2010 0:41 | 0 коментара
Мирослав Клозе с по един гол в добавеното време на двете полувремена
8 Септ. 2010 0:05 | 0 коментара
Ако аз бях треньор, и аз щях да си подам оставката, заяви Илиян Стоянов
7 Септ. 2010 23:49 | 0 коментара
“Трите лъва” се наложиха над Швейцария като гост с 3:1
7 Септ. 2010 23:23 | 0 коментара
Преди мача ми сподели, че обмисля оттегляне, заяви вече бившият селекционер на България Станимир Стоилов
7 Септ. 2010 23:07 | 0 коментара
Г-н Михайлов, как така си вършите перфектно работата, след като най-важната институция в България – националният отбор, здравата се бетонира на дъното
7 Септ. 2010 22:54 | 0 коментара
Проблемът е, че до мача с Уелс няма много време, за чужденец трябват пари, заяви президентът на БФС
7 Септ. 2010 22:42 | 0 коментара
Трябва да започнем като Германия - от първия до последния, отговори премиерът на въпрос дали трябва да има оставки
7 Септ. 2010 22:23 | 0 коментара
Трябваше да спечелим на всяка цена, не искам да търся причините някъде другаде, освен в мен, заяви Мъри