5 Ноем. 2010 8:11 | 0 коментара
Стиви бе катализаторът за успеха ни срещу Наполи, заяви наставникът на Ливърпул
5 Ноем. 2010 1:05 | 0 коментара
Можеше да спечелим, не успяхме, отдавам го на младостта, на неопитността, заяви Бижутера след равенството 2:2 с Лил
5 Ноем. 2010 0:53 | 0 коментара
Аз ще имам цялата власт, кой да я има, допълни босът на "червените"
5 Ноем. 2010 0:48 | 0 коментара
Капитанът на Ливърпул срази гостите от Италия с хеттрик в последните 15 минути
5 Ноем. 2010 0:25 | 0 коментара
Богдан Станку отказа холандците с 2 гола за няколко секунди
5 Ноем. 2010 0:08 | 0 коментара
Ибрахим Тораман наказан за гостуването на "армейците"
5 Ноем. 2010 0:00 | 0 коментара
Тодор Янчев и Маркиньос вкарват за първия успех на “червените” в Лига Европа
4 Ноем. 2010 23:47 | 0 коментара
Изпуснахме златен шанс, липсваше ни малко интелигентност, заяви нападателят на "Левски" след равенството 2:2 с Лил
4 Ноем. 2010 23:27 | 0 коментара
Не съм изненадан от "Левски", знаехме, че са много силни в атака, заяви Руди Гарсия след равенството 2:2 на "Герена"
4 Ноем. 2010 23:08 | 0 коментара
Иво Иванов си вкара нелеп автогол, той е мъжко момче, ще се вдигне, заяви Георги Иванов след равенството 2:2 срещу Лил
4 Ноем. 2010 23:03 | 0 коментара
Руският тим обърна Палермо от 0:1 до 3:1, Спарта (Прага) надигра Лозана
4 Ноем. 2010 22:40 | 0 коментара
Белгийците събраха 5 точки и са на второто място
4 Ноем. 2010 22:18 | 0 коментара
Много е трудно в този момент, отиваме в Белгия с целта да бием Гент, заяви сърцатият халф, който вкара феноменален гол на Лил
4 Ноем. 2010 21:59 | 0 коментара
Феновете скандираха мощно името на защитника, забил си автогол за крайното 2:2 срещу Лил
4 Ноем. 2010 21:51 | 0 коментара
Дембеле и Гаджев наказаха французите, само секунди след появата си на терена Иво Иванов вкара в собствената си врата
4 Ноем. 2010 18:54 | 0 коментара
Грийн централен защитник заедно с Милиев, Слори започва за сметка на Даниел Младенов
4 Ноем. 2010 18:13 | 0 коментара
Привържениците на "Левски" загряват още от обяд, заляха централните улици, наливат се с бира и пеят песни
4 Ноем. 2010 17:50 | 0 коментара
“Червени” привърженици пеят из централните улици на австрийската столица
4 Ноем. 2010 16:01 | 0 коментара
Певецът съжалява, че не успял да се види с Димитър Бербатов, който по същото време спал в стаята си