Бившият тим на Димитър Бербатов, Николай Бодуров, Станислав Манолев и Силвестър Джаспър (под наем в Хибърниън) - Фулъм се завърна във Висшата лига след победа с 3:0 над Престън в двубой от 43-ия кръг на Чемпиъншип.

Александър Митрович даде аванс на лондончани в 9-ата минута и се разписа още веднъж в 41-ата, Между двете му попадения сред голмайсторите се отчете и Фабио Карвальо (34').

Така Фулъм вече е недостижим за конкурентите си 4 кръга преди края. Лондончани водят с 13 точки пред третия Хъдърсфилд (3 мача до края), 15 пред четвъртия Лутън (3 мача) и 16 пред петия Нотингам, който има 5 срещи до края на сезона.

Единствено вторият Борнемут е конкурент на Фулъм за върха - изоставане с 9 точки при мач по-малко, но и при второ място "черно-белите" ще играят в елита.

В последните 5 години Фулъм постоянно редува изкачване във Висшата лига с незабавно изпадане, като сега ще има възможността да наруши традицията.

Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)