Двубоят между колумбийските Янерос и Унион Магдалена (1:2) от местната дивизия Примера Б предизвика сериозен скандал и вълна от коментари в социалните мрежи.

След като домакините поведоха в 81-ата минута, съдията даде шест минути продължение, в които паднаха два гола - в 95-ата и 96-ата.

По-шокиращото обаче е поведението на защитата на домакините, част от която откровено се опитваше да помогне на Унион Магдалена да отбележи.

Тимът записа трета поредна победа и си осигури място в по-горна дивизия, но със сигурност ще бъде обект на не една и две проверки за черно тото.

Фенове от цял свят не спират да споделят кадри от един от головете на гостите и са единодушни, че подобни сцени вредят на футбола.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)