Няма софиянец, който да не е очаквал тази вест от Фандъкова СНИМКИ

Движението на автомобили по основна пътна артерия се възстановява от утре

https://blitz.bg/stolitsa/nyama-sofiyanec-koyto-da-ne-e-ochakval-tazi-vest-ot-fandakova-snimki_news745708.html Blitz.bg
Завърши основния ремонт на бул. „България“ в участъка от бул. „Гоце Делчев“ до бул. „Тодор Каблешков“ и от утре, 15 май, движението на автомобили се възстановява.

Това съобщи кметът на София Йорданка Фандъкова във "Фейсбук". 

"Продължава изграждането на тротоарите и велоалеята.

Платното в посока „център“ ще ремонтираме през август, когато очакваме по-слаб трафик.

От петък продължаваме с рехабилитацията в участък от Околовръстния път до моста над р. Бояна", разясни столичният градоначалник. 







 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай