Това съобщи кметът на София Йорданка Фандъкова във "Фейсбук".
"Продължава изграждането на тротоарите и велоалеята.
Платното в посока „център“ ще ремонтираме през август, когато очакваме по-слаб трафик.
От петък продължаваме с рехабилитацията в участък от Околовръстния път до моста над р. Бояна", разясни столичният градоначалник.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.