Опасна ситуация в София: Кола в насрещното на бул. „България“

Автомобил се движи в насрещното на оживен булевард в София, видео в социалните мрежи показва опасната ситуация

https://blitz.bg/stolitsa/opasna-situaciya-v-sofiya-kola-v-nasreshtnoto-na-bul-balgariya_news1145168.html Blitz.bg

Неочаквана ситуация се е разиграла по един от най-големите булеварди в София в ранни зори в понеделник. Видео с опасната ситуация е публикувано във фейсбук групата "Катастрофите в София". 

На кадрите се вижда как кола се движи в настрещното по пътната артерия.

"Без коментар… бул. България", е написал авторът на клипчето.

Все още не е ясно каква е причината автомобилът да е в грешната лента, но това е сериозна предпоставка за възникване на катастрофа.

Веднага заваляха и коментари под клипчето на потребители.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай