Пак тапа на входа на София

Ремонтът при гара Яна задръсти движението

https://blitz.bg/stolitsa/pak-tapa-na-vhoda-na-sofiya_news216246.html Blitz.bg

Натоварено е движението на автомагистрала „Хемус” на входа на София при село Яна. Това съобщиха от СДВР.

Струпването на автомобили се е получило, тъй като има засилен трафик и все още се извършват строително-ремонтни дейности. Натоварването е в посока София. 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай