Джип "Mercedes-Benz" GLS 400D е бил откраднат в четвъртък сутринта, съобщава GlasNews.bg.
Лъскавото возило е оставено без надзор само за секунди, което обаче е било достатъчно, за да бъде отнето.
Джипът е, който е собственост на фирма, бил откраднат на кръстовището на бул. "Ломско шосе" и ул. "Подпоручик Футеков".
Втори "Mercedes" - този път модел GLK 220, е бил задигнат в нощта срещу 4-ти март. Кражбата е станала в жк "Бели брези".
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.