София ул. "Русаля". Така спира селянинът почти всеки ден пред гаража. Това написа във Фейсбук софиянецът Теодор Георгиев, възмутен от наглото паркиране на неизвестен шофьор с благоевградска регистрация.
Оказва се, че наглото спиране се превръща в традиция. И вчера, и днес Теодор публикува паркираната кола точно пред входа на гаража. Коментарите оставяме на вас. /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.