От пътната агенция препоръчват на шофьорите да се пренасочат по автомагистрала „Струма”.
На разклона за Драгичево и Кладница километрични колони се вливат само в едната лента за движение. По статистика на АПИ 20 000 автомобила минават през участъка Перник - София.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.