Алпинистка изкачи най-високата сграда в Южна Корея без снаряжение (ВИДЕО)

Ким Джейн се изкатери на 123-етажен небостъргач в Сеул

https://blitz.bg/svyat/alpinistka-izkachi-nay-visokata-sgrada-v-yuzhna-koreya-bez-snaryazhenie-video_news514491.html Blitz.bg

Южнокорейската алпинистка Ким Джейн се изкатери на 123-етажен небостъргач без използване на никакво специално снаряжения, пише агенция Ренхан.

Джейн успя да покори Lotte World Tower - най-високата сграда в Южна Корея за два и половина часа. След това тя каза, че просто се е наслаждавала на всяка минута.
 


Както съобщава агенцията, Джейн е отличен атлет. Тя има изкачени повечето от най-високите върхове в света.

Превод: БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай