Американка гледа филм за трафик на органи и уби дъщерите си

Преди това разпитвала за това по колко се продават

https://blitz.bg/svyat/amerikanka-gleda-film-za-trafik-na-organi-i-ubi-dashterite-si_news780931.html Blitz.bg
Жителка на американския град Лас Вегас, Невада, гледа филм за трафика на органи и уби дъщерите си, пише KTNV-TV.

Полицаи, извикани от бащата на децата, намерили в апартамента две мъртви момичета и майка им Аманда Шарп-Джеферсън. Тя удавила дъщерите си и разпитвала за това колко биха могли да струват бебешките органи.

На разпит в полицията жената заявила, че няма деца и предположила, че някой е поставил количка в апартамента, за да я компрометира. Когато я помолили да обясни коментарите си за органи, тя обяснила, че е гледала филм, в който хората печелят пари, продавайки органи от мъртвите.

Шарп-Джеферсън беше арестуван и обвинена в две убийства.

Превод: БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай