Арестуваха "нагъл" българин в Испания

https://blitz.bg/svyat/arestuvaha-quotnagalquot-balgarin-v-ispaniya_news70278.html Blitz.bg

Шестима души, планирали отвличане на двама бизнесмени от областта Коста дел сол, са били арестувани от испанската полиция. Сред задържаните има и един българин, съобщават испанските медии.

Четирима от бандитите са испански граждани, един швед и българин на 40 години с инициали В.П., живеещ в селището Михас, в района на Малага.
 
Полицаите следели групата от ноември 2009 г., когато нейни членове били замесени в друга бандитска акция, още неразкрита.

При претърсванията в жилищата на арестуваните били намерени вещи, използвани при отвличания и други престъпления.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай