Байдън си направи шега с Обама

https://blitz.bg/svyat/baydan-si-napravi-shega-s-obama_news40889.html Blitz.bg

Американският вицепрезидент Джоузеф Байдън си позволи да си направи шега с президента Барак Обама по време на ежегодното заседание на клуб “Гридирон”, предаде Газета.Ру.


В клуб “Гридирон” се събират видни политици, представители на пресата, като даже е позволен и “черният” хумор. Обама е първият президент от няколко десетилетия насам, който отказа да посети ежегодната вечеря в клуба по време на първата година от своя мандат. Байдън се пошегува с Обама, като каза, че той не е дошъл, защото е зает с приготовления за Пасха. В същото време американският президент прекара със семейството си в Мериленд. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай