Бившият сръбски министър на капиталовите инвестиции Велимир Илич предизвика катастрофа пред сградата на Скупщината на Сърбия в Белград вчера следобяд, като с джипа си удари такси на фирма “Беотакси”, в което имаше трима пътници. Веднага след това Илич избяга в посока Дома на Народната скупщина, пише сръбският вестник “Политика”.
По думите на таксиметровия шофьор Б. М. Илич е управлявал сив джип. С висока скорост той излетял от паркинга на улица Краля Милана, пресякъл непрекъснатата линия и връхлетял в насрещното движение. Заедно с Илич в джипа е била и неизвестна жена, която веднага слязла от колата. Когато видял какво е направил, вместо да спре отстрани, Велимир Илич наругал объркания таксиметров шофьор, дал газ и изчезнал от мястото на катастрофата. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.