„Боинг-737” се разби в ДР Конго

https://blitz.bg/svyat/boing-737-se-razbi-v-dr-kongo_news46576.html Blitz.bg

Самолет „Боинг-737” се разби в ДР Конго, информация за броя на пътниците и възможните жертви засега няма, предаде АП, позовавайки се на местните власти.


Губернаторът на провинция Бандунду Ричард Ндамбу съобщи, че авиолайнерът се е разбил на 210 км. югоизточно от Киншаса. Самолетът е изпълнявал полет от Бразавил за кенийската столица Найроби. По негови данни спасителен отряд вече се намира на мястото на инцидента, но няма информация за жертви. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай