“Булгаргаз”: Получаваме нормално газ от Русия

https://blitz.bg/svyat/bulgargaz-poluchavame-normalno-gaz-ot-rusiya_news42404.html Blitz.bg

От Булгаргаз съобщиха за РИА “Новости”, че газ от Русия се получава в страната в нормален режим.

От гръцката държавна газова корпорация DEPA заявиха, че Гърция няма проблеми с доставките на газ от Русия във връзка с аварията на магистралния газопровод край Тираспол, Молдова. “Ако е станала някаква авария, ние ще почувстваме това не по-рано от едно денонощие. Във всеки случай до момента проблеми няма”, каза представител на DEPA. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай