Дивотия: Брат изнасили 10-годишната си сестричка, тя забременя, а после...

Тя разбрала, че носи дете след преглед в болница заради стомашни и гръбначни болки

https://blitz.bg/svyat/divotiya-brat-iznasili-10-godishnata-si-sestrichka-tya-zabremenya-a-posle_news709124.html Blitz.bg

Момиче на 10 години научи, че е бременно, 8 месеца след като беше изнасилено от един от по-големите си братя.

Тя разбрала, че носи дете след като майка ѝ я завела в болница със стомашни и гръбначни болки. Това се случва в аржентинския град Посадас.

Когато лекарите прегледали невръстното момиче, било разкрито, че е било насилено от 15-годишния си брат.

Медиците информирали за това полицията и органите на реда започнали разследване. Според местни медии момичето не разбрало какво всъщност е станало, но признало, че е било обект на насилие от един от по-големите си братя. Насилникът е бил изведен от семейството си незабавно.

Директорката на аржентинския еквивалент на детска педагогическа стая Ана Мария Перейра разкри, че бременността поставя в риск както майката, така и зародиша. Тя допълва, че попечителството над детето ще бъде дадено на бабата на бебето щом се роди, защото властите искат момичето да продължи образованието си.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай